Kim jesteśmy?

Talent Up to zespół specjalistów i pasjonatów komunikacji i relacji w zespole. Mamy świadomość tego, że Twój biznes rozwinie się tak szybko, jak dobry będzie Twój zespół. Dlatego naszym celem jest pomoc w stworzeniu zaangażowanego i świetnie skomunikowanego zespołu. Począwszy od określenia kogo potrzebujesz do zespołu, rekrutacji odpowiednich ludzi, płynnego wdrożenia ich do organizacji, na zarządzaniu i motywacji kończąc. Na każdym etapie dajemy Ci odpowiedzi co zrobić, żeby zwiększyć efektywność i zadowolenie zmniejszając rotację i konflikty.

Ludzie są fundamentem każdej firmy, dlatego efektywne zarządzanie nimi jest gwarancją sukcesu w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej.

Nasza Misja

Naszą misją jest pomaganie przedsiębiorcom w budowaniu efektywnych i świetnie skomunikowanych zespołów oraz wspieranie liderów w prowadzeniu tych zespołów.

Nasza Wizja                                                                               

Wierzymy w świat, w którym przedsiębiorczość jest umiejętnością, której uczy się w szkołach.Wtedy każdy, już na początku swojej drogi zawodowej, wie, jakie są jego naturalne talenty i może zdecydować, co chce robić w życiu, żeby się spełniać. Pracując zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i naturalnymi umiejętnościami możemy wspierać członków swojego zespołu, swoich współpracowników i najbliższych w procesie rozwoju i pracy zgodnej z życiową misją.

Nasze Wartości

Rozwój

Bardzo bliski jest nam 4 z 17 celów Organizacji Narodów Zjednoczonych (17 Sustainable Development Goal http://www.un.org/sustainabledevelopment/education/) – Jakościowa Edukacja: Zapewnienie powszechnej i wysokiej jakości edukacji dla wszystkich oraz promowanie uczenia się przez całe życie. My, przede wszystkim, zajmujemy się edukacją przedsiębiorców co wpływa na rozwój przedsiębiorcy jako człowieka, rozwój firmy oraz nasz rozwój.

Relacje

Skupiamy się na budowaniu pozytywnych relacji z naszymi pracownikami, współpracownikami i klientami. Wierzymy, że skuteczna, dostosowana do odbiorcy komunikacja jest kluczem do sukcesu.

Prostota

Korzystamy z narzędzi, które są proste i funkcjonalne. Nie utrudniamy.

Efekty

Dajemy bezpośrednie wskazówki, które od razu można wprowadzić do biznesu i zobaczyć niemalże natychmiastowe efekty.

Co nas wyróżnia?

Większość organizacji w poszukiwaniu przychodu i zysku skupia się na analizowaniu wskaźników finansowych, które opierają się na danych. Nie można szukać zysków i przychodów zapominając o ludziach tworzących daną organizację. To tak, jakby prowadzić samochód cały czas patrząc we wsteczne lusterko – to radzenie sobie z objawami, a nie odkrywanie przyczyn. Wykorzystujemy badania wskazujące, że wiedza i umiejętności to tylko część składowych sukcesu. W pracy z Tobą i Twoimi pracownikami wykorzystujemy narzędzia, które mają kluczowe znaczenie w zmianie nastawienia i nawyków.

 • Korzystamy z narzędzia służącego do profilowania przedsiębiorców – Talent Dynamics z którego
  skorzystało już 800.000 przedsiębiorców na całym świecie.
 • Uczymy praktycznego wykorzystania wiedzy, które przełoży się na realne efekty twojego biznesu.
 • Budujemy efektywne i dobrze skomunikowane zespoły w oparciu o naturalne talenty.
 • Uczymy liderów prowadzić swoje zespoły.

ZESPÓŁ

 • Patryk Bendor
  Patryk Bendor

  Patryk Bendor – absolwent wydziału prawa na Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie przy Instytucie Nauk Prawnych PAN. Global Partner of Talent Dynamics. Członek Entrepreneurs Institute. Jego przygoda z biznesem rozpoczęła się jeszcze w czasach szkoły średniej. Na ponad 20-letnią praktykę zawodową składają się doświadczenia z kraju i zagranicy. Obejmował kluczowe stanowiska w największych firmach odszkodowawczych w Polsce.

  Od kilku lat aktywnie doradza przedsiębiorcom w tematach związanych z zarządzaniem i budowaniem strategii rozwoju. Bardzo wnikliwie analizuje sytuację każdej firmy, by móc przygotować dla niej skuteczne rozwiązania. Silnie rozwinięta intuicja biznesowa pomaga mu przewidzieć losy poszczególnych przedsięwzięć i projektów. W pracy korzysta również ze swojego wieloletniego doświadczenia w sporcie, stosując w biznesie metody, jakimi posługują się najlepsze drużyny sportowe.

  Jego najmocniejsze strony to wizjonerstwo, kreatywność, inspirowanie innych, wnikliwość oraz szybkość w uzyskiwaniu rezultatów.

  Patryk stale się rozwija, dlatego aktualnie studiuje na Akademii Psychologii Przywództwa przy Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

  • Katarzyna Jagiełło
   Katarzyna Jagiełło

   Wspieramy rozwój przedsiębiorców na całym świecie i dostarczamy im narzędzia przyspieszające rozwój biznesu.